vision6 (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Title
da: Titel

en: Body
da: Brødtekst

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: List
da: Vis

en: Subscribe
da: Abonnér

en: Edit
da: Redigér

en: Save
da: Gem

en: View
da: Vis

en: Email
da: E-mail

en: Please enter a valid email address.
da: Indtast venligst en gyldig e-mail-adresse.

en: Contacts
da: Kontakter

en: Creation date
da: Oprettelsesdato

en: The title of the block
da: Blokkens titel

en: First Name
da: Fornavn

en: Last Name
da: Efternavn

en: Created date
da: Oprettelsesdato
