vision6 (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: List
eu: Zerrenda

en: Subscribe
eu: Harpidetu

en: Edit
eu: Editatu

en: Save
eu: Gorde

en: View
eu: Bista

en: ID
eu: IDa

en: Email
eu: Eposta

en: Creation date
eu: Sortze data

en: Created date
eu: Sortze data
