vision6 (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: List
fi: Lista

en: Subscribe
fi: Tilaa

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Save
fi: Tallenna

en: View
fi: Näytä

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Contacts
fi: Yhteyshenkilöt

en: Creation date
fi: Luontipäivämäärä

en: First Name
fi: Etunimi

en: Last Name
fi: Sukunimi

en: Created date
fi: Luontipäivä

en: Bundle
fi: Paketti

en: type | types
fi[0]: tyyppi
fi[1]: tyypit
