vision6 (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: List
is: Listi

en: Subscribe
is: Gerast áskrifandi

en: Edit
is: Breyta

en: Save
is: Vista

en: View
is: Skoða

en: ID
is: Kenni

en: Email
is: Netfang

en: Last Name
is: Eftirnafn

en: Created date
is: Dags. stofnað

en: type | types
is[0]: gerð
is[1]: gerðir
