vision6 (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Body
ja: 本文

en: Delete
ja: 削除

en: Submit
ja: 送信

en: List
ja: リスト

en: Subscribe
ja: 配信登録

en: Edit
ja: 編集

en: Save
ja: 保存

en: View
ja: ビュー

en: Email
ja: メール

en: Please enter a valid email address.
ja: 正確なメールアドレスを入力して下さい。

en: Creation date
ja: 作成日時

en: Last Name
ja: 姓

en: Created date
ja: 作成日時

en: Bundle
ja: バンドル

en: API Endpoint
ja: API エンドポイント
