vision6 (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: List
ka: სია

en: Subscribe
ka: გამოწერა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Created date
ka: შექმნის თარიღი
