vision6 (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Subscribe
kn: ಚಂದಾದಾರನಾಗು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: View
kn: ನೋಡು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Contacts
kn: ಸಂಪರ್ಕವಿಳಾಸಗಳು
