vision6 (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: List
ku: لیستە

en: Subscribe
ku: بەشداربوون

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: View
ku: پیشاندان

en: Email
ku: ئیمێل
