vision6 (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: List
mr: यादी

en: Edit
mr: संपादन

en: Save
mr: संरक्षीत

en: View
mr: बघा

en: ID
mr: आय डी

en: Email
mr: ईमेल

en: Bundle
mr: बंडल
