vision6 (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: List
ps: لړ

en: Edit
ps: سمون

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Bundle
ps: بنډل
