vision6 (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: List
ro: Listă

en: Subscribe
ro: Abonare

en: Edit
ro: Editați

en: Save
ro: Salvare

en: View
ro: Afișează

en: Email
ro: email

en: Contacts
ro: Contacte

en: Creation date
ro: Dată creare

en: Created date
ro: Data creării

en: Bundle
ro: Pachet
