vision6 (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: List
af: Lys

en: Subscribe
af: Skryf in

en: Edit
af: Wysig

en: Save
af: Stoor

en: View
af: Wys
