vision6 (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: List
ar: لائحة

en: Subscribe
ar: اشتراك

en: Edit
ar: تحرير

en: Save
ar: حفظ

en: View
ar: عرض

en: ID
ar: المعرف ID

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Created date
ar: تاريخ الإنشاء

en: Bundle
ar: الحزمة
