vision6 (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: List
az: Siyahı

en: Edit
az: Dəyiş

en: Save
az: Saxla

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: Bundle
az: Paket
