vision6 (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Body
bn: কাঠামো

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: List
bn: তালিকা

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Email
bn: ইমেইল
