vision6 (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Delete
bs: Briši

en: List
bs: Izlistaj

en: Subscribe
bs: Pretplati se

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Save
bs: Sačuvaj

en: View
bs: Pregled

en: Created date
bs: Datum kreiranja
