vision6 (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: List
cs: Seznam

en: Subscribe
cs: Přihlásit

en: Edit
cs: Upravit

en: Save
cs: Uložit

en: View
cs: Zobrazit

en: Email
cs: E-mail

en: Please enter a valid email address.
cs: Vložte platnou e-mailovou adresu.

en: Creation date
cs: Datum vytvoření

en: First Name
cs: Jméno

en: Last Name
cs: Příjmení

en: Created date
cs: Datum vytvoření
