vision6 (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Body
cy: Corff

en: Delete
cy: Dileu

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: List
cy: Rhestr

en: Edit
cy: Golygu

en: Save
cy: Cadw

en: View
cy: Gweld

en: Created date
cy: Dyddiad y crewyd
