vision6 (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: List
el: Λίστα

en: Subscribe
el: Εγγραφή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Save
el: Αποθήκευση

en: View
el: Προβολή

en: Contacts
el: Επαφές

en: Created date
el: Ημερομηνία δημιουργίας

en: Bundle
el: Ομάδα
