vision6 (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: List
eo: Listo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Save
eo: Konservu

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Bundle
eo: Fasko
