vision6 (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: List
et: Nimekiri

en: Subscribe
et: Liitu meie uudiskirjaga!

en: Edit
et: Muuda

en: Save
et: Salvesta

en: View
et: Kuva

en: Email
et: E-kiri

en: Contacts
et: Kontaktid

en: Creation date
et: Loomise kuupäev

en: Created date
et: Loomise kuupäev

en: Bundle
et: kogum
