vision6 (7.x-1.0) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Body
fil: Nilalaman

en: Delete
fil: Tanggalin

en: List
fil: Listahan

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Save
fil: Pangalagaan

en: View
fil: Tingnan
