vision6 (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (19 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Body
fr: Corps

en: Delete
fr: Supprimer

en: Submit
fr: Soumettre

en: List
fr: Lister

en: Subscribe
fr: S'abonner

en: Edit
fr: Modifier

en: Save
fr: Enregistrer

en: View
fr: Voir

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Email
fr: Courriel

en: Please enter a valid email address.
fr: Veuillez saisir une adresse de courriel valide.

en: Creation date
fr: Date de création

en: The title of the block
fr: Le titre du bloc

en: First Name
fr: Prénom

en: Last Name
fr: Nom de famille

en: Created date
fr: Date de création

en: Bundle
fr: Type

en: Raw HTML
fr: HTML brut
