vision6 (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: List
gl: Lista

en: Subscribe
gl: Suscribirse

en: Edit
gl: Editar

en: Save
gl: Gardar

en: View
gl: Ver

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Creation date
gl: Data de creación

en: The title of the block
gl: O título do bloque

en: Created date
gl: Data de creación

en: Bundle
gl: Paquete
