vision6 (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: List
gu: સૂચિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Save
gu: સાચવો

en: View
gu: જુઓ

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Bundle
gu: બંડલ
