vision6 (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: List
he: רשימה

en: Subscribe
he: הרשמה

en: Edit
he: עריכה

en: Save
he: שמירה

en: View
he: צפיה

en: Email
he: דוא"ל

en: Contacts
he: אנשי קשר

en: Creation date
he: תאריך יצירה

en: Created date
he: תאריך יצירה

en: Bundle
he: חבילה
