vision6 (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (14 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Delete
hi: मिटायें

en: Submit
hi: जमा करें

en: List
hi: सूची

en: Subscribe
hi: सदस्यता लें

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: View
hi: देखें

en: ID
hi: आईडी

en: Email
hi: ईमेल

en: Creation date
hi: निर्माण तारीख

en: Created date
hi: रचना तिथि

en: Bundle
hi: पोटली
