vision6 (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: List
hr: Popis

en: Subscribe
hr: Prijavi se

en: Edit
hr: Uredi

en: Save
hr: Spremi

en: View
hr: Pregled

en: Email
hr: E-pošta

en: Last Name
hr: Prezime

en: Created date
hr: Nadnevak stvaranja
