vision6 (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: List
hu: Lista

en: Subscribe
hu: Feliratkozás

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Save
hu: Mentés

en: View
hu: Megtekintés

en: ID
hu: Azonosító

en: Email
hu: E-mail

en: Please enter a valid email address.
hu: Valós e-mail címet kell megadni.

en: Contacts
hu: Névjegyek

en: Creation date
hu: Létrehozás dátuma

en: First Name
hu: Keresztnév

en: Last Name
hu: Vezetéknév

en: Created date
hu: Létrehozás dátuma

en: Approval
hu: Elfogadás

en: Bundle
hu: Mezőköteg
