vision6 (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: List
hy: Ցանկ

en: Subscribe
hy: Բաժանորդագրվել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Save
hy: Պահպանել

en: View
hy: Դիտել

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Contacts
hy: Կոնտակտներ

en: Bundle
hy: Փաթեթ
