vision6 (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Title
id: Judul

en: Body
id: Isi

en: Delete
id: Hapus

en: Submit
id: Kirim

en: List
id: Daftar

en: Subscribe
id: Berlangganan

en: Save
id: Simpan

en: View
id: Lihat

en: Please enter a valid email address.
id: Silakan isi dengan alamat email yang sah.

en: Creation date
id: Tanggal dibuat

en: First Name
id: Nama Depan

en: Last Name
id: Nama Belakang

en: Created date
id: Tanggal pembuatan

en: Bundle
id: Bundel
