vision6 (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Body
it: Corpo

en: Delete
it: Elimina

en: Submit
it: Invia

en: List
it: Elenco

en: Subscribe
it: Registrati

en: Edit
it: Modifica

en: Save
it: Salva

en: View
it: Visualizza

en: Email
it: E-mail

en: Creation date
it: Data di creazione

en: First Name
it: Nome

en: Last Name
it: Cognome

en: Created date
it: Data creazione
