vision6 (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: List
jv: Daftar

en: Edit
jv: Sunting

en: Save
jv: Simpen

en: View
jv: Tampilan
