vision6 (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: List
kk: Көрсету

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Save
kk: Сақтау

en: View
kk: Қарау
