vision6 (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: List
km: បញ្ជី

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: View
km: មើល

en: Email
km: អ៊ីមែល
