vision6 (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: List
lt: Sąrašas

en: Subscribe
lt: Prenumeruoti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Save
lt: Saugoti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Email
lt: El. paštas

en: Please enter a valid email address.
lt: Prašome įvesti teisingą el. pašto adresą.

en: Created date
lt: Sukūrimo data

en: List ID
lt: Sąrašo ID

en: Bundle
lt: Paketas
