vision6 (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: List
lv: Saraksts

en: Subscribe
lv: Pierakstīties

en: Edit
lv: Labot

en: Save
lv: Saglabāt

en: View
lv: Skatīt

en: Email
lv: E-pasts

en: Contacts
lv: Kontakti

en: Creation date
lv: Izveides datums

en: First Name
lv: Vārds

en: Last Name
lv: Uzvārds

en: Created date
lv: Izveides datums

en: Bundle
lv: Komplekts
