vision6 (7.x-1.0) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: List
mg: Lisitra
