vision6 (7.x-1.0) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Body
ml: ഘടന

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: List
ml: പട്ടിക

en: Subscribe
ml: സബ്സ്ക്രൈബ് ചെയ്യുക

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Email
ml: ഇമെയിൽ
