vision6 (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Delete
mn: Устгах

en: List
mn: Жагсаалт

en: Subscribe
mn: Бүртгүүлэх

en: Edit
mn: Засварлах

en: Save
mn: Хадгалах

en: View
mn: Харах

en: Email
mn: Имэйл
