vision6 (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: List
nl: Lijst

en: Subscribe
nl: Abonneer

en: Edit
nl: Bewerken

en: Save
nl: Opslaan

en: View
nl: Weergeven

en: Email
nl: E-mail

en: Contacts
nl: Contacten

en: Creation date
nl: Aanmaakdatum

en: The title of the block
nl: De titel van het blok

en: First Name
nl: Voornaam

en: Last Name
nl: Achternaam

en: Created date
nl: Aanmaakdatum

en: Approval
nl: Goedkeuring

en: List ID
nl: Lijst-ID

en: Bundle
nl: Bundel
