vision6 (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: List
nn: Liste

en: Edit
nn: Rediger

en: Save
nn: Lagre

en: View
nn: Sjå på
