vision6 (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: List
oc: Listar

en: Edit
oc: Modificar

en: Save
oc: Enregistrar

en: View
oc: Veire

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: First Name
oc: Prenom

en: Last Name
oc: Nom d'Ostal

en: Created date
oc: Data de creacion

en: Bundle
oc: Paquet
