vision6 (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Delete
os: Аппар

en: List
os: Номхыгъд

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Save
os: Ныффысс

en: View
os: Фенд
