vision6 (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: List
pl: Lista

en: Subscribe
pl: Subskrybuj

en: Edit
pl: Edytuj

en: Save
pl: Zapisz

en: View
pl: Widok

en: Please enter a valid email address.
pl: Proszę wpisać poprawny adres e-mail.

en: Contacts
pl: Kontakty

en: Creation date
pl: Data utworzenia

en: First Name
pl: Imię

en: Last Name
pl: Nazwisko

en: Created date
pl: Data utworzenia

en: Bundle
pl: Zestaw
