vision6 (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (17 entries)

en: Title
pt: Título

en: Body
pt: Corpo

en: Delete
pt: Apagar

en: Submit
pt: Enviar

en: List
pt: Lista

en: Subscribe
pt: Assinar

en: Edit
pt: Editar

en: Save
pt: Salvar

en: View
pt: Ver

en: Please enter a valid email address.
pt: Favor adicionar um e-mail válido.

en: Contacts
pt: Contatos

en: Creation date
pt: Data de criação

en: First Name
pt: Nome

en: Last Name
pt: Sobrenome

en: Created date
pt: Data de criação

en: Bundle
pt: Pacote

en: type | types
pt[0]: tipo
pt[1]: tipos
