vision6 (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (20 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Body
ru: Содержимое

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: List
ru: Список

en: Subscribe
ru: Подписаться

en: Edit
ru: Редактировать

en: Save
ru: Сохранить

en: View
ru: Просмотр

en: Please enter a valid email address.
ru: Пожалуйста, введите корректный email-адрес.

en: Contacts
ru: Контакты

en: Creation date
ru: Дата создания

en: First Name
ru: Имя

en: Last Name
ru: Фамилия

en: Created date
ru: Дата создания

en: Approval
ru: Одобрение

en: Content Settings
ru: Настройка типов содержимого материала

en: List ID
ru: Номер списка

en: Bundle
ru: Набор

en: type | types
ru[0]: тип
ru[1]: типа
ru[2]: типов
