vision6 (7.x-1.0) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Edit
si: සංස්කරණය
