vision6 (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: List
sk: Zoznam

en: Subscribe
sk: Prihlásiť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Save
sk: Uložiť

en: View
sk: Zobraziť

en: Email
sk: E-mail

en: Contacts
sk: Kontakty

en: First Name
sk: Meno

en: Last Name
sk: Priezvisko

en: Created date
sk: Dátum vytvorenia

en: Bundle
sk: Zväzok
