vision6 (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: List
sl: Seznam

en: Subscribe
sl: Naroči me

en: Edit
sl: Uredi

en: Save
sl: Shrani

en: View
sl: Prikaži
